SlovTek 2005

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Technopárty SlovTek sa tento rok koná na poli medzi obcami Veľké Zlievce a Žihľava neďaleko Veľkého Krtíša. Minulotýždňová akcia CzechTek sa skončila útokom polície, pri slovenskej to ostane iba pri monitorovaní. Zároveň sa totiž konajú aj ďalšie akcie: Leháro FM pri Trnave a dnes poobede začína 7.ročník BeeFree, tentokrát na Zlatých pieskoch. Obidve akcie sú na oficiálnych miestach posvätené a povolené.


  Minulý rok sa SlovTek konal na lúke pri Borskom Mikuláši a slovenskej polícii sa ho podarilo ukončiť bez použitia obuškov a slzného plynu. Zaujímavo a celkom inteligentne sa snaží Polícia SR znepríjemňovať život priaznivcom techna. Keďže sa očakáva presun z Čiech, na hraniciach platí sprísnený režim a niekoľko áut so soundsystémom polícia jednoducho otočila pre nevyhovujúci stav.

  Na SlovTeku sa doobeda nachádzali zatiaľ iba 3 mobilné soundsystémy a dve nákladné autá označené logom Slovenskej televízie. Neprišli redaktori z STV, tieto autá boli odkúpené v rámci odpredaja prebytočného majetku rybníčkovej STV a teraz sa v nich predáva papanica. Príchod väčšiny návštevníkov sa očakáva až dnes poobede a večer. Na prístupovej ceste na SlovTech robí polícia osobnú prehliadku, hľadajú sa drogy. Alkohol, cigarety a lieky sú povolené. Kontrolujú sa aj doklady a motorové vozidlá. Klasická policajná buzerácia.

  Techno party

  Techno party

  Už minule som spomínal, že na Slovensku sa nič zaujímavé nedeje, nudný a kľudný život si tu žijeme. Kebyže nieto Superstar, Mojsejovcov, Miliónového tanca, či najnovšie Vyholených, tak Nový Čas a spol v podstate vyhynie (alebo nie?). Dúfam, že to tak aj ostane a všetci sa cez víkend dobre zabavia a oddýchnu. Polícia ustráži, aby sa nič zlé nedialo a všetci sa poberú šťastní domov, budovať kapitalistický raj na Zemi. Pys.

  Nalepka na aute

  detail

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   Tags:

   4 614 x čítané

   No Responses to “SlovTek 2005”

   1. cica 8 augusta 2005 at 16:38 #

    SlovTek 2005 bol super. Som velmi rada, ze sa to uskutocnilo u nas v takej malinkej rezervacii, kde sa uz fakt nic nedeje…mali sme moznost zoznamit sa so zaujimavymi ludmi, komunikovat v anglickom jazyku…bola dobra zabava a kto si mysli, ze ti ludia, ktori tam boli su fetaci a spodina sa velmi myli…su to velmi slusni ludia, ktori dokazali po sebe pozbierat smeti a nenechali po sebe porozbijane flasky od alkoholu atd. Dakujeme organizatorom. Busince

   2. kifo /PKO/ 10 augusta 2005 at 13:51 #

    cica aj my dakujeme ze ste prisli a prispeli k dobrej zabave …3music43 people

   3. mekelle 15 augusta 2005 at 18:07 #

    minulorocna party pri borskom mikulasi sa konala na chranenom uzemi…
    podla ochranarov a polnohospodarov jej ucastnici sposobili niekolkotisicove skody…benita

   4. Simon 10 októbra 2005 at 07:24 #

    Slovtek bol v pohode tak isto aj típci,drogy,hudba až na tých ludi z Velkého Krtísa strašne vymletí česť vínimkám.P.S sú to feťaci a nie že nie ale sú v pohode tak nech fetujú ja fetuju též.Byli sme tam Simonek A Satánek