Nechapem protesty proti zasahu policie na CzechTeku

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Super to majú v tých Čechách vyriešené. Jeden známy sa minule sťažoval na svojich susedov, ktorí si v záhrade usporiadali hlučnú gardenpárty. Najprv si jeho sťažnosť prehadzovali mestskí policajti so štátnymi. Ožratí susedia a ich návštevníci mu zatiaľ močili a grcali do záhrady, púštali na plné pecky hudbu, hulákali a vzadu na záhrade mu pošlapali jahody. Keď prišli policajti tak sa nachvíľu skrotili, avšak policajti mu povedali, že ich síce upozornili, ale nič viac nemôžu urobiť. Maximálne ich večer môžu riešiť za rušenie nočného kľudu.


  Drunken man

  Drunken man


  Ak by býval v Čechách mal by po problémoch. Veď tam by polícia takýchto potenciálnych jedincov ani nepustila na gardenpárty. A ak by niektorí prekĺzli, nastúpia policajní ťažkoodenci, vodné delá a slzný plyn. Ja nechápem, prečo sa v Prahe usporadúvajú demonštrácie proti policajnému zásahu na Czechteku 2005, veď to policajti robili pre ľudí. Na ochranu ich majetku.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!
   1 771 x čítané

   No Responses to “Nechapem protesty proti zasahu policie na CzechTeku”

   1. arn 2 augusta 2005 at 21:22 #

    ty seš totální magor…

    proč rozbíjeli lidem aparaturu, proč rozbíjeli skla u aut a házeli do nich slzák, když jim tolik šlo o ochranu majetku soukromých osob? podupaná tráva na místě kde zanedlouho přijedou bagry a budou hrabat základy pro stavbu je trapnej argument

   2. bolek 3 augusta 2005 at 08:35 #

    ta co zrobili? dobre zrobili!
    Ochrana majetku je predsa prvorada. Aj keby bolo treba stlct zopar potencialnych skodcov (ved su to aj tak protistatne zivly, fetaci a ozrani). Neposlapana trava je dolezitejsia ako zopar modrin, vybitych zubov, zlomenych ruk, alebo trocha krvi. A slzny plyn vraj na 90% nemá ziadne trvale nasledky.

    Polnohospodarsku podu si rozvracat nedame!
    (A ani povracat)

   3. Sergej 3 augusta 2005 at 10:38 #

    Shooty ma na tuto temu skvely frk. :-)