Artmedia deklasovala Celtik Glasgow 5:0

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Aj keď o futbal sa až tak nezaujímam, včera sa odohral jeden veľmi zaujímavý zápas. V prvom zápase 2.predkola Ligy majstrov Petržalská Artmedia deklasovala renomovaný glasgowský Celtic 5:0!

  Podľa slov tréner Celtiku Glasgow sa „takéto niečo Celtiku nestalo dobrých 25 rokov“. Čo sa však na Slovensku deje už dosť často je že zápas sa nedal pozerať ani na STV, ani na televízii JOJ a na Markíze už vôbec nie. Šťastie mali majitelia kábloviek, televízia Galaxia vysielala zápas z Tehelného pola v priamom prenose.


  Prekvapujúca výhra Artmédie ma prekvapila pri rannom čistení zubov, keď som v rádiu počul iba útržky slov: Armédia … deklasovali … 5:0 … debakel. Povedal som si: to sa dalo čakať, po výkonoch, ktoré predviedla Artmédia v prvých dvoch kolách Corgoň ligy (majster nezískal ani jeden bodík) sa to dalo čakať. Potom som ale zachytil niečo o gratulovaní a až vtedy som pochopil, že Artmédia vyhrala. Škoda že sa Artmedia Petržalka premenovala na Artmediu Bratislava, to by som bol zvedavý, ako by to hľadali vo Veľkej Británii na mape:-).

  Vynikajúca fotka sa podarila fotografke denníka SME (Miroslava Cibulková). Naozaj prekrásna momentka. Toto sa naozaj hralo na Tehelnom poli?

  artmedia glasgow

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   Jedna odpoveď na „Artmedia deklasovala Celtik Glasgow 5:0“

   1. V Glasgowe sice „petrzka“ prehrala 0:4 ale kvoli lepsiemu skore Artmedia postupuje cez Celtik Glasgow. Toz gratulujem

   Nie je možné pridávať komentáre.