Aulandia – prvy aquapark v Bratislave

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

    Prvý aquapark v Bratislave Aulandia bude otvorený 23/7/05. Nachádza sa v nákupnom centre Aupark, v priestoroch bývalého Live Clubu na druhom poschodí a má rozlohu takmer 5000 m2. Celé sa to oficiálne volá Aulandia Aqua & Spa Paradise.

    K dispozícii budú rôzne vodné atrakcie, tobogány, vodný kolotoč, rímske kúpele so saunami, vyhrievané keramické ležadlá, v prostredí imitujúcom divokú Afriku, staroveký Rím a orientálnu Áziu. Na jednom z troch tobogánov bude i digitálny merač rýchlosti, ďalší bude zjazdný na gumených kolesách. V letných mesiacoch bude k dispozícii terasa na streche so slnečníkmi a výhľadom na mesto.


    Pri vstupe dostanú návštevníci čipový náramok, ktorým budú platiť za jednotlivé atrakcie či nápoje. Dvojhodinový vstup do Aquaparku stojí 350 Sk, za každú polhodinu navyše sa platí 40 Sk. Celodenný vstup bude stáť 550 Sk, v čase od 10-14 stojí dvojhodinový vstup 250 Sk. Deti majú zľavu. Návšteva Aquaparku spolu so Spa Paradise je drahšia – 690 Sk (vstup na 4 hodiny). Celodenný vstup bude stáť 890 Sk. Tu je celý cenník. Otvorené bude od 10:00 do 22:00.

    Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!