Konica-Minolta Dimage A3

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

    Sexy Canon babeEšte sa ani nezačal predávať ultra-mega-super 15-násobný zoom od Samsungu (Samsung Pro815) a už sa rysuje elektronická zrkadlovka s ešte lepším ultrazoomom. Teda nielenže sa rysuje, ale na stránkach z Ruska sa už aj objavili prvé fotky nového aparátu Konica-Minolta Dimage A3 so šialeným 17-násobným zoomom (28-470mm ekvivalent 35mm kinofilmu).


    Výhodou oproti Samsungu Pro815 je upravený stabilizátor AntiShake II, ktorý dokáže zlepšiť držanie takého obrovského ultrazoomu. Hľadáčik KM A3 má byť ešte lepší ako pri jeho predchodcovi KM A2 a ten pritom mal rozlíšenie 640 x 480 x 3 primárne farby = 921.600 pixelov. Zväčšiť by sa mal aj LCD display a mal by byť otáčací a polohovatelný ako pri Dimage A200.
    Konica Minolta Dimage A3

    Ostatné veci by mali ostať ako pri A2jke, teda 8 megový snímač, mechanické ostrenie a manuálny zoom na prstenci objektívu, stavový displej na hornej hrane, senzor na očnici, ktorý prepína obraz do hľadáčiku, akonáhle priložíme oko. Keď ho zase oddialime, prepne sa zobrazovanie na LCD displej. Celkom dobrý stroj. Sony vraj tiež chystá nasledovníka Cyber-shotu F828. Má mať označenie F939 a tiež nejaký ultrazoomový objektív od firmy CarlZeiss. Asi 18-19 násobný:-). via Z.Kolev.

    Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!