Nominovali na Gagy

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Idiot
  Idiot
  Akadémia humoru zverejnila nominácie na ocenenie Zlatý gunár 2005. Najviac ma zaujali nominácie na cenu Trafená hus (cena za najväčšiu trápnosť, gýč roka):
  – dom na Pereši, vrátane majiteľov, okrem psa
  – televízna relácia Pošta pre teba
  – cyklický program Zlomené srdcia
  – predpoveď počasia v interpretácii Juraja Mokrého
  – texty piesní skupiny No Name

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   7 odpovedí na „Nominovali na Gagy“

   1. ale bojim sa, ze v ramci tazenia proti Mojsejovcom, vyhraju prave obyvatelia domu na Peresi (a to som ich nikdy nevidel:))

   2. nazdar tetto, nemam poznamku k tvojmu clanku, len som bol akurat na cigarete a stretol som Milana Prekopa, robi u nas..))) mam ta pozdravit…maju s Igorom hudobny projekt Vyjebani melancholici..))) ak sa chces dozvediet viac, tak http://www.vyjebanimelancholici.com

    PS: esemeskoval som s Medom ohladne nejakeho spolocneho stretka pri pivku…rad by som, tak dajte vediet, kedy mozete…ja mozem vlastne furt..)))

   3. to lubo: nazdar, melancholikov poznam, myslim, ze sme ich videli kdesi na nejakom festivale, alebo sme ich len skoro videli, uz netusim:) pivo moze byt, ale neviem kedy, v robote koncievam okolo osmej pol deviatej a celkom som z toho vypluty, takze tak… dohodnite sa s Medom, ked budem moc, dojdem

   4. to mekelle: no ved rad by som teba videl…aj Meda, ale teba viac (Medo neuraz sa)…uz sme nepokecali priserne dlho…ja tiez koncievam tak okolo osmej pol deviatej, ked mam smeny, ale nemam problem zabojovat..)))

   Nie je možné pridávať komentáre.