Topvar Rock fest 2005

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Budúci víkend (1-2/07/05) sa v areáli autocampingu Ardea na Zelenej Vode pri Novom Meste nad Váhom bude konať druhý ročník Topvar rock fest. Hlavným zahraničným ťahákom je Morcheeba a Apocalyptica. Topvar rock fest je zameraný rockovo, minulý rok boli hlavnou hviezdou Uriah Heep, alebo Suzi Quatro. Festival navštívilo okolo 15.000 ľudí.

  V piatok vystúpia U.K.N.D., Puding pani Elvisovej, Peha, Děda Mládek Illegal band, Tublatanka, Apocalyptica, Soufly. Začína sa už o 13:00.

  V sobotu to bude The Bridge, Vec, Kontrafakt, Support Lesbiens, Morcheeba, Kabát, Horkýže Slíže. K dispozícii je hlavný stage a soare stage.


  Vstupenka na celý festival stojí 700 Sk, na jeden deň 550 Sk. V predpredaji je to o stovku lacnejšie (600 a 450 Sk). Z Bratislavy ste tam za hodinku, pohodovou cestou po dialnici. Sympatické je, že ak pôjdete vlakom, z novomeskej, ale aj piešťanskej stanice chodí kyvadlová doprava.

  Čo sa mi však nepáči, je nasledovné upozornenie: Nie je dovolené vnášať do priestorov festivalu magnetofóny, filmové kamery ani fotoaparáty. Zhotovenie zvukových, filmových, fotografických, alebo videozáznamov je prísne zakázané, a to i pre súkromnú potrebu.

  Na takéto akcie chodia ľudia za zábavou, zakazovať im fotiť pre vlastnú potrebu sa mi zdá v dnešnej dobe foťákov v mobiloch, alebo minifotoaparátov o veľkosti sedmových kariet smiešne a v podstate neustriehnuteľné.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   6 odpovedí na „Topvar Rock fest 2005“

   1. No na Pohode, na Hodokvase ma nikto nikdy nekontroloval. Ked som bol na to obr-koncerte Elanu v Prahe tak tam sa vyhrazali, ale v pohode som presiel a fotil. Na Eltona vsak pri vstupe uplne dopredu prezerali a s fotakom ta nepustili. Bolo treba vyskusat viackrat:-)

   2. Akurat si teraz spominam, ze ked boli Fun Lovin Criminals na Pohode, tak pred koncertom Miso Kascak prosil divakov aby nefotili pocas ich vystupenia. Ale pamatam si, ze Huey ‘DiFontaine’ Morgan sa nakoniec v pohode fotil s ludmi:-)

   3. mozno ide skor o to aby nejakym absolutne zbytocnym bleskom (foti sa predsa z dialky tak ci tak) nenasrali nejakeho ucinkujuceho k tomu, ze ho to otravuje a odmietne hrat comu bych sa nedivil pri exotoch neschopnych vypnut blesk pri fotkach do dialky

   4. Spätné upozornenie: dental

   Nie je možné pridávať komentáre.