Čo bude na festivale Hodokvas 2005?

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Festival Hodokvas sa bude aj tento rok konať tri dni, presnejšie 18-20/08/05 pri Pezinku. Vo štvrtok by mali vystúpiť švédsky Clawfinger, Die Toten Hosen, Ohm Square, alebo objav českej scény Moimír Papalescu & The Nihilists. Zo slovenských kapiel to bude pravidelná Zóna A, Tornádo Lue, Vetroplach, alebo Horkýže Slíže.

  Piatok je na Hodokvase známy poslabším programom aj keď Vidiek, Polemic, Puding pani Elvisovej, Mango Molas, 100°, alebo Malevil určite potešia mnohých ľudí.

  V sobotu to bude lepšie, vystúpiť by mali Brand New Heavies, Monkey Business, Le Payaco, Karpatské Chrbáty, Slobodná Európa, alebo český Sunshine.

  Novinkou bude dvojdňový CS Hip Hop Park, open-air pódium, organizované do polkruhu, kde bude počas piatka a soboty prebiehať hip-hopový maratón a predstaví sa kompletná špička slovenskej a českej hip-hopovej scény. Uvidíme skupiny Peneři Strýčka Homeboye, zo slovenských Kontrafakt, Vec alebo Čistychov.

  Presný program ešte nie je známy, neskôr ho nájdete tu. A nejako takto to vyzeralo minulý rok a takto to nakoniec dopadlo tento rok.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   9 odpovedí na „Čo bude na festivale Hodokvas 2005?“

   1. Tomu ja neverim… za hrst sosovice… to odmietam. A okrem toho Moimír Papalescu vravel ze som:-)

   Nie je možné pridávať komentáre.