Bite novinarov

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Neviem prečo stále niekto chce tých chudákov z Nového času biť? Minulú jeseň jeden starší a chorý pán priškrtil tetu fotografku z Nového času a včera bola obeťou zase „novinárka“ z Nového času.

  Po skončení live relácie Mojsejovci, kde sa nielen že nedodržiavajú pravidlá, ale sa aj falšujú výsledky diváckeho hlasovania, napadol jeden odchádzajúci súťažiaci (Versace alias František Kabrheľ) kufrom fotografku Betu Hriadelovú. Tej sa trošku upravila fasáda na červeno:


  novy cas

  Keď dostal na hubu generálny riaditeľ Českého Telecomu, veľa ľudí si povedalo: dobre mu tak. Po tom, čo popísali o Versacem v Novom čase a inde, sa mu ani nečudujem. Zo zákulisia som sa dozvedel, že „chalan“ vybuchol preto, lebo nemohol ísť na koncert Eltona Johna.

  BTW Mojzesovci len prednedávnom menili pravidlá: „TV Markíza definitívne upravila pravidlá vylučovania finalistov z hry. Bude prebiehať stále v stredajšom priamom prenose. V najbližších dvoch kolách vypadnú vždy dvaja hráči. Jeden, ktorý získa najmenej diváckych hlasov a druhý, ktorého určia manželia Mojsejovci“.

  Meniť sa však budú zase, lebo v poslednom kole odstúpili všetky baby, takže aj keď sa po škandále s esemeskami niektorí vrátili, z deviatich ostali zase iba piati. Dúfam, že mi bitkár Versace nedá na búdku, za to, že som ho zaradil medzi baby, ale bóóžinku, keď on je taký pjekný:-).

  A na záver ešte jeden príbeh z Pereša:
  „Ta dnešná mládež! To je strašné, ako sa obliekajú, napríklad tam ten mladík.“
  „Ten mladík, to je moja dcéra.“
  „Oh, prepáčte! Nevedel som, že ste jej matka.“
  „Ja som jej otec.“

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!