Elton John na Dunaji

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

    Dnes som bol na obede v reštaurácii Danubius na Fajnorovom nábreží. Dal som si menu za 99,- (paradajková polievka + živánska pečienka v alobale + minerálka). Sedeli sme vonku na terase, presne oproti pódiu na Tyršovom nábreží, kde má vystúpiť Sir Elton John.

    Počas obedovania som počúval, ako sa technici učia počítať po anglicky, neskôr aj trošku bubnovali a zahrali aj na basgitare. Je to síce cez celý Dunaj, ale zvuk bol vynikajúci (aspoň teda to počítanie a bubnovanie), kdovie ako to bude so spevom a muzikou počas koncertu. Ale asi dobre, Danubius je už celý rezervovaný.

    Majú tam aj celkom dobré čašníčky, musel som ich ísť k baru prehovárať, že chcem zaplatiť. Oni ma zase prehovárali, že som už zaplatil a keď nie ja, tak tá pani, čo bola so mnou. Nakoniec sa mi ich podarilo prehovoriť, že som ešte neplatil:-) Nabudúce vás, ale baby berem za slovo a druhýkrát neplatím:-).

    A ešte zopár informácii k Eltonovému koncertu. Predskupina je Desmod. Keď ste doteraz (tak ako ja) nevedeli, kde je Tyršovo nábrežie, je to pri Starom moste, tam kde bol lunapark. Namiesto lunaparku tam vyrástlo pódium, otočené je smerom k Novému mostu, kolmo na Dunaj. Na Starom moste pribudol ružový transparent s nápisom Ty debile [číta sa ty debajl]. Neviem či to Sir pochopí.

    Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!