Sťahovanie stále bližšie: Začína mi byť smutno

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!
  Byt v pôvodnom stave

  Keď sa tak obzriem po našom byte malom, začína mi byť smutno. Stále nedbytnejšie sa totiž hlási chvíľa, keď budeme musieť odísť. Jeden by namietal, že výmena dvojgarsónky za trojizbový byt je terno a kto si to neváži, je zdegenerovaný Blavák bez znalostí o reálnom živote na Slovensku, ale aj tak mi za bytom na 10-tom poschodí s výhľadom na nebo bude chýbať.
  Ak nerátam podnájom, je to pre Benitu a moju maličkosť prvý spoločný domov. Kľúče od bytu sme od bývalých majiteľov dostali v deň nášho prvého výročia. Na priložených fotografiách vidieť nelichotivý stav, v akom sme byt kúpili a krok za krokom ho prerábali, opravovali, menili na domov…Nasledujúce fotografie snáď nepotrebujú komentár:)  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   14 odpovedí na „Sťahovanie stále bližšie: Začína mi byť smutno“

   1. ani nehovor…uz nas vidim v prazdnom vystahovanom byte deliac sa o jednu stolicku a flasu vina…:)

   2. Tak si říkám, ten mekelle nepíše a nepíše… Až jsem náhodou kliknul na link k němu ze svého webu. A on si, pajtaš jeden, změnil adresu na RSS! :-D

   3. :-))tak to si tu nebol pekne dlho:)) uz asi mesiac funguje len tento blog. Aj ja som si hovoril: Ten Tokugawa uz uplne kasle na zdvorile navstevy:)) Tak sa budem tesit, ked si zmenis link v citacke a obcas dobehnes:))

   4. Ach jaj, neviem si pomôcť, ale urputne závidím! Ja stále v tom podnájme… Ach jaj…
    No dobre, tak veľa šťastia v novom bydlisku, no… ;-)))

   5. U nás zase 4 stavební spoření, z nic 4 úvěry a spousta dalších půjček. Proto teď můžeme bydlet mezi svými čtyřmi prázdnými zdmi, avšak žereme trávu.

   6. No… to opravdu nedokážu posoudit, dokud se ta finanční katastrofa nějak nezkonsoliduje. Oba kontokorenty už zejí prázdnotou, vybavení žádné, dluhy kam se podívám… Za 5 let, až to bude zaplacené, pak to nejspíš ocením.

   7. nastastie zatial obaja pracujeme, takze sa to pri troche snahy da, cca za pol roka budeme mat splatene pozicky v ramci rodiny a potom uz „len“ hypoteka..

   Nie je možné pridávať komentáre.