Brašna pre Canon 300D

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  canon-sexy-1200-tele-babePre fotoaparát Canon 300D som sa rozhodol kúpiť brašnu Nova Mini AW od firmy Lowepro. Mini-batoh je určený pre zrkadlovky s nasadeným približovacím objektívom a ďalšie jeden až dva objektivy, prípadne blesk a ďalšie príslušenstvo. Okrem množstva praktických vreciek, priečinkov (nastaviteľných) má batoh v jednom vrecku ukrytý „pršiplášť“. Samotný povrch batohu je síce podľa výrobcu z nepremokavého materiálu, ale človek nikdy nevie:) Vďaka príjemne tvarovanej rúčke a popruhu má človek na výber, ako bude fotoaparát nosiť. Ilustračná fotografia pochádza priamo z webu výrobcu, ja som kúpil brašnu v čiernom prevedení.
  Lowepro Nova Mini AW
  Brašňa je robená Canonu 300D šitá takpovediac na mieru. Vďaka vnútorným rozmerom 16,5 x 9 x 16,5 cm (šírka x hĺbka x výška)do nej prístroj zapadne ako do „perinky
  Lowepro Nova Mini AW interiér
  Rezultát: Po krátkom používaní som s brašnou absolútne spokojný. Samozrejme, ak by som mal nejaký väčší teleobjektív, zrejme ho do brašny nedostanem. Kým však používam jediný objektív – setový EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 – nie je čo riešiť. S brašnou nie som spokojný sám – podobne dopadla na www.ebags.com, kde by si ju podľa uživateľských recenzií opäť kúpilo 96% zákazníkov.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!