Summit: Tabuľky pre krízové momenty

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Summit
  Pri príležitosti stretnutia Bush-Putin v Bratislave Ambasáda USA poskytla špeciálne tabuľky na informovanie obyvateľov o tom, ako postupovať v prípade teroristického útoku. Pobavte sa a určite sa tým neriaďte!

  Ak vám niekto zapáli chrbát, neutekajte!Ak vám niekto zapáli chrbát, neutekajte!

  Keď zbadáte teroristov, hvízdajte pomocou píšťalky; ak nemáte vlasy, hlasno kričte.Keď zbadáte teroristov, hvízdajte pomocou píšťalky; ak nemáte vlasy, hlasno kričte.

  V prípade, že vás niekto postrieka neznámou tekutinou, zamyslite sa nad tým. Nesnažte sa vyhľadať odbornú pomoc.V prípade, že vás niekto postrieka neznámou tekutinou, zamyslite sa nad tým. Nesnažte sa vyhľadať odbornú pomoc.

  Pokiaľ vás zavalia trosky budovy, použite svetlo baterky na ich odstránenie.Pokiaľ vás zavalia trosky budovy, použite svetlo baterky na ich odstránenie.

  Hurikány, mŕtve ryby a znak biohazardu majú veľa spoločného. Premýšľajte o tom.Hurikány, mŕtve ryby a znak biohazardu majú veľa spoločného. Premýšľajte o tom.

  Ak sa na vás rúca budova, zalezte pod stôl a vyfajčite si vtáka.Ak sa na vás rúca budova, zalezte pod stôl a vyfajčite si vtáka.

  Po jadrovom útoku treba zvážiť, že ste mohli zmutovať do obrích rozmerov. Pozor na hlavu!Po jadrovom útoku treba zvážiť, že ste mohli zmutovať do obrích rozmerov. Pozor na hlavu!

  Ak sa z vás po ožiarení stal mutant s odporným hnátom, zatvorte okno. Nikto nie je na ten hnus zvedavý.Ak sa z vás po ožiarení stal mutant s odporným hnátom, zatvorte okno. Nikto nie je na ten hnus zvedavý.

  Pokiaľ vás uväznia sutiny, šetrite kyslík a neuserte si.Pokiaľ vás uväznia sutiny, šetrite kyslík a neuserte si.

  Nepokúšajte sa odísť autom, ktorému trčí stĺp z kapoty.Nepokúšajte sa odísť autom, ktorému trčí stĺp z kapoty.

  Dvojcentimetrový sadrokartón je dostatočná ochrana pred ožiarením.Dvojcentimetrový sadrokartón je dostatočná ochrana pred ožiarením.

  Teroristi mávajú zažívacie problémy, nepoužívajte po nich toalety.Teroristi mávajú zažívacie problémy, nepoužívajte po nich toalety.

  Doktorát z chémie vám pomôže k účinnejšej obrane pred teroristami.Doktorát z chémie vám pomôže k účinnejšej obrane pred teroristami.

  Keď na obzore zbadáte nukleárny výbuch, zaparkujte na krajnici a vychutnajte si to. Bude to totiž posledná krása, ktorú uvidíte.Keď na obzore zbadáte nukleárny výbuch, zaparkujte na krajnici a vychutnajte si to. Bude to totiž posledná krása, ktorú uvidíte.

  Teraz vás snáď už nejaký ten krízový stav nezaskočí.
  PS: Autorom slovenských popiskov k obrázkom je Onko.

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!