Šlak ma ide trafiť

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  Šľak ma ide trafiť z dnešného pracovného dňa! Poznáte ten pocit, keď sa nemôžete dovolať nikomu z ľudí, ktorých v daný moment bezpodmienečne potrebujete, aby ste mohli na 100% odovzdať svoju prácu? Stáva sa vám, že sa s dotyčným nakoniec spojíte a on vás pošle do teplých krajín s tým, že dnes jednoducho nemá čas. V dobrej vôli zavoláte jeho zástupcovi, ktorý sa ukáže ako nekomptetentný chmuľo, ktorý nedokáže naformulovať dve súvislé vety a tak skončí pri prvej: „V tejto súvislosti sa musíte obrátiť na môjho nadriadeného“. Čas letí, termín uzávierky sa blíži, telefónne sluchátko vám pomaly prirastá k uchu a jediné, čo počujete je:
  1.“Telefónna lenka je momentále obsadená zavolajte neskôr prosím“
  2.“Pre toto telefónne číslo neexistuje hlasová schránka“
  3.“Číslo je momentálne nedostupné“
  4.“Píp…škŕ ŕŕŕ uúa“ (tak nejak mi znie nabiehajúci fax)
  Šľak ma ide trafiť z takýchto dní…

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   Tags:

   1 772 x čítané

   No Responses to “Šlak ma ide trafiť”

   1. Kuba 22 februára 2005 at 18:29 #

    Dobry den,

    rad bych vas poprosil o radu: Jak jste docilil, aby se vam na webu zobrazilo UTF-8 spravne? Ja mohu bud zvolit UTF-8 u vyberu jazyka v settings – ale to se mi nezobrazuje diakritika u clanku a kdyz zvolim win-1250, nezobrazuji se mi „servisni“ napisy…

    Diky

   2. mekelle 23 februára 2005 at 04:21 #

    uf, takza otazka pre mna – tiez mi robilo statocne problemy, nez som to tu rozchodil – vsade, kde sa dalo som nastavil slovencinu a utf-8 (musi to byt napisane malymi pismenami)