TIPA ocenila Canon EOS 300D

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

    Sexy babe fotoTridsať tri vedúcich európskych časopisov zaoberajúcich sa fotografovaním pod hlavičkou TIPA (Technical Image Press Association – Asociácia technickej obrazovej tlače) vyhlásilo tento fotoaparát za „Prelomový produkt roku 2004“. Za historickú udalosť považuje TIPA fakt, že vďaka prístroju Canon EOS 300D sa digitálne zrkadlovky stali dostupnými aj pre bežných spotrebiteľov.

    Kto je TIPA:
    Technical Image Press Association byla založena v roce 1991 jakožto nezávislá a nezisková skupina otevřená pro všechny vydavatele časopisů zaměřené na foto a video v Evropě. V současnosti je TIPA se svými 33 členskými časopisy ze 14 zemí zdaleka největší asociací vydavatelů v Evropě zaměřujících se na fotografickou a zobrazovací techniku. Jednou za rok se všichni členové asociace scházejí a hlasují o udělení ceny „Best Photo and Imaging Products in Europe. (zdroj: canon.cz)

    Dodatok: Najlepšou spotrebiteľskou digitálnou zrkadlovkou sa stal podľa TIPA Nikon D70, ktorý zvíťazil aj u EISA (European Imaging and Sound Association). Faktom však je, že Nikon D70 stál v čase príchodu Canonu do našej domácnosti o cca 10 tisíc korún viac.

    Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!