Sme majstri sveta!

Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

  „Sme majstri sveta! Sme majstri sveta! Fantasticky sa to hovorí, fantasticky to znie!“ Pamätáte si ešte na hysterické výkriky jedného z moderátorov verejnoprávnej televízie po hokejovom finále proti Rusom? Podobné výkriky by boli celkom na mieste aj včera, keď naše družstvo vo finálne bowlingovej FiBo Ligy poskočilo vďaka heroickému výkonu z deviateho na tretie miesto!:)) Vyhrali sme všetkých päť večerných zápasov…
  Na radosti nám neberie fakt, že to finále malo prívlastok „malé“, teda hralo sa o celkové 11-te až 20-te miesto. Čo na tom, že dve družstvá na finále jednoducho neprišli a tak sme sa pri snahe poraziť ich ani veľmi nenatrápili:))
  Čo dodať? Sme skromní a najlepší, sme proste majstri sveta!:)))

  Páčil sa ti článok? Daj o ňom vedieť priateľom!

   Tags:

   2 799 x čítané

   No Responses to “Sme majstri sveta!”

   1. fedor 19 januára 2005 at 16:05 #

    asi to už funguje.. otazka či to pojde aj ostatnym a či to takto stačí.. hm?
    samozrejme musim mať v profile užívateľa nastavenú slovenčinu aby moje píspevky tiež boli v Slovenčine..

   2. fedor 19 januára 2005 at 16:06 #

    a spravil som to cez UTF-8
    hádam sa to marekovi bude takto pozdávať.. že_?
    a ja osobne niesom zvyknutý písať s diakritikou :)
    f

   3. fedor 19 januára 2005 at 16:11 #

    „Sme majtri sveta! Sme majtri sveta! Fantasticky sa to hovorí, fantasticky to znie!“ Pamätáte si ešte na hysterické výkriky jedného z moderátorov verejnoprávnej televízie po hokejovom finále proti Rusom? Podobné výkriky by boli celkom na mieste aj včera, keď naše družstvo vo finálne bowlingovej FiBo Ligy poskočilo vďaka heroickému výkonu z deviateho na tretie miesto! Vyhrali sme všetkých päť večerných zápasov…
    Na radosti nám neberie fakt, že to finále malo prívlastok „malé“, teda hralo sa o celkové 11-te až 20-te miesto. Čo na tom, že dve družstvá na finále jednoducho neprišli a tak sme sa pri snahe poraziť ich ani veľmi nenatrápili
    Čo dodať? Sme skromní a najlepší, sme proste majstri sveta!)